LOGOWANIE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ANDRZEJKI 2016

   W czwartek 24 listopada Samorząd Uczniowski zorganizował dla całej społeczności szkolnej Andrzejki. Zgodnie z tradycją tego dnia dziewczęta i chłopcy spędzali czas na poznawaniu przyszłości.

   Stołówka szkolna zmieniła się w salę wróżb. Dziewczęta z klasy piątej i szóstej przepowiadały przyszłość wróżąc z kart, kolorów, kombinacji cyfr. Magiczne koło wskazywało imię sympatii. Były też papierowe serca, których przekłucie zdradzało zawód przyszłości. Zabawa była doskonała!

   Po wyczerpujących tańcach, przy muzyce którą przygotowali chłopcy z klasy 6, czas na kosztowanie smakołyków oferowanych przez szkolną kawiarenkę. Kosmiczne muffinki (można je podziwiać w foto-kronice), przepyszne gofry, ciastka, popcorn były dopełnieniem magicznego dnia!

 

 

 

 

 

PODSUMOWANIE AKCJI GROSZ DO GROSZA

Jest nam miło poinformować, że nasza szkoła podczas akcji „Grosz do Grosza", zorganizowanej przez fundację Być Bardziej, zebrała 154,13 zł. Dzięki ofiarności uczniów, wiele dzieci będzie mogło skorzystać z ciepłego posiłku, bowiem pieniądze przeznaczone zostaną na realizację projektu Dzwonek na Obiad.

W II semestrze uczniowie przeprowadzili zbiórkę grosików i po raz kolejny pokazali, że potrafią działać wspólnie na rzecz potrzebujących.

Dziękujemy Samorządowi Szkolnemu za przeprowadzenie zbiórki oraz wszystkim, którzy ofiarowali swoje grosiki!

 

 

 

 

 Hilliger Media Shop
Template "orangetechnofree" designed by Hilliger Media (Copyright © 2011)